slider1

De Schans


Ons Clubhuis aan de Voskuilerdijk


slider2

Bijenvolken op de Wezepsche heide


slider1

Lathyrus, de zoetgeurende siererwtslider2

Eupatorium, Helenium en siergrasHeide 2017

De bijenvolken van onze leden staan weer op de Wezepsche heide. Hopelijk wordt het een goede dracht met veel honing. Klik op de foto voor groter...

Lees meer...

blog

Eindexamen vervolgcursus Praktisch Imkeren
21 sep

Eindexamen vervolgcursus Praktisch Imkeren

Maandagavond 18 september was het zover.  Examen !! 11 van de 15 imkers, die al 3 jaar minimaal 3 volken hadden en de beginnerscursus gedaan, begonnen in maart van dit jaar met de vervolgcursus Praktisch Imker...
Lees meer...
Heide 2017
13 aug

Heide 2017

De bijenvolken van onze leden staan weer op de Wezepsche heide. Hopelijk wordt het een goede dracht met veel honing. Klik op de foto voor groter plaatje.
Lees meer...
Algemene Ledenvergadering op woensdag 2 augustus 2017
28 jul

Algemene Ledenvergadering op woensdag 2 augustus 2017

Beste leden, Het bestuur is voornemens om woensdagavond 2 aug. om 20.00 uur een buitengewone Alg. Ledenvergadering te beleggen. Dit heeft te maken met het feit dat het bestuur van de Imkersvereniging st...
Lees meer...
Jaarlijkse excursie 2017
6 jul

Jaarlijkse excursie 2017

Gisteravond hebben we onze jaarlijkse excursie gedaan. 15 leden van onze vereniging deden hieraan mee. Eerst werden we door Dick de Graaf rondgeleid bij de Grafkelder van de fam.van Engelenburg aan de Bovenhei...
Lees meer...
4 jun

Bijenvolken met kasten te koop

Ik heb wat simplex-segeberger te koop. inclusief twee volken, F1 buckfast, de ene moer is niet geweldig. In elk geval. : 3x deksel en 3x bodem, 4x Hk, 6x Bk, alles incl ramen, moerroosters, etc; Reden: i...
Lees meer...
Bekijk meer

bestuursleden

Lid / Redactie clubblad
Eildert Delger
Webmaster
Henk Rostohar
Secretaris
Klasien Leegsma
Penningmeester / Redactie clubblad
Dick Hup
Voorzitter / Redactie clubblad
Jan Willem Spronk