slider1

De Schans


Ons Clubhuis aan de Voskuilerdijk


slider2

Bijenvolken op de Wezepsche heide


slider1

Lathyrus, de zoetgeurende siererwtslider2

Eupatorium, Helenium en siergrasRegioavond

Hierbij willen we je uitnodigen voor de regioavond van onze groep op 07 november om 20.00 uur. Het wordt een avond vullend programma en zeker niet ...

Lees meer...

blog

Regioavond
10 okt

Regioavond

Hierbij willen we je uitnodigen voor de regioavond van onze groep op 07 november om 20.00 uur. Het wordt een avond vullend programma en zeker niet saai. Als spreker is uitgenodigd de heer Arie Kreike, sec...
Lees meer...
Natuurwerkdag 4 november op Wezepsche Heide
27 sep

Natuurwerkdag 4 november op Wezepsche Heide

Op zaterdag 4 november van 09.15 - 15.00 uur wordt weer de Natuurwerkdag 2017 in het waterwingebied op de Wezepsche heide gehouden. Er kunnen 60 personen meedoen. Koffie, thee en lunch worden verzorgd. ...
Lees meer...
Eindexamen vervolgcursus Praktisch Imkeren
21 sep

Eindexamen vervolgcursus Praktisch Imkeren

Maandagavond 18 september was het zover.  Examen !! 11 van de 15 imkers, die al 3 jaar minimaal 3 volken hadden en de beginnerscursus gedaan, begonnen in maart van dit jaar met de vervolgcursus Praktisch Imker...
Lees meer...
Heide 2017
13 aug

Heide 2017

De bijenvolken van onze leden staan weer op de Wezepsche heide. Hopelijk wordt het een goede dracht met veel honing. Klik op de foto voor groter plaatje.
Lees meer...
Algemene Ledenvergadering op woensdag 2 augustus 2017
28 jul

Algemene Ledenvergadering op woensdag 2 augustus 2017

Beste leden, Het bestuur is voornemens om woensdagavond 2 aug. om 20.00 uur een buitengewone Alg. Ledenvergadering te beleggen. Dit heeft te maken met het feit dat het bestuur van de Imkersvereniging st...
Lees meer...
Bekijk meer

bestuursleden

Lid / Redactie clubblad
Eildert Delger
Webmaster
Henk Rostohar
Secretaris
Klasien Leegsma
Penningmeester / Redactie clubblad
Dick Hup
Voorzitter / Redactie clubblad
Jan Willem Spronk