slider1

De Schans


Ons Clubhuis aan de Voskuilerdijk


slider2

Bijenvolken op de Wezepsche heide


slider1

Lathyrus, de zoetgeurende siererwtslider2

Eupatorium, Helenium en siergrasDaarom honing van de imker!

De meeste "honing" in supermarkten bevat geen honing. Stuifmeel in honing bevat alle essentiƫle voedingsstoffen die noodzakelijk zijn v...

Lees meer...

blog

Nieuwjaarssoos 2017
13 jan

Nieuwjaarssoos 2017

De goed bezochte Nieuwjaarssoos van 6 januari 2017 stond in het teken van de huldiging van 2 jubilarissen die beide 25 jaar lid zijn van onze vereniging. De heren Egbert Puttenstein en Jan Bergman. Egbert Putt...
Lees meer...
Les Saisons
9 dec

Les Saisons

Adembenemende natuurfilm over de wilde dieren in de Europese bossen, vanaf de ijstijd tot aan het heden. Nadat ze op vleugels rond de wereld vlogen en met walvissen over oceanen surften, keren natuurfilmgroo...
Lees meer...
Regioavond 2016
30 nov

Regioavond 2016

Op donderdagavond 24 november jl. mocht onze vereniging de jaarlijkse regioavond organiseren. Als locatie hiervoor hadden we de Bouwakker in Hattemerbroek gekozen. Alle leden van onze zusterverenigingen uit de...
Lees meer...
Help de bij, zaai een bloemenveld
16 nov

Help de bij, zaai een bloemenveld

GELDERLAND- Bijen hebben het moeilijk maar we kunnen ze helpen. Bijen hebben bloemen. nodig. Ze -verzamelen de nectar voor de energie en stuifmeel voor de jonge bijen, het broed. We kunnen de bijen helpen met b...
Lees meer...
De digitale nieuwsbrief is uit!
15 nov

De digitale nieuwsbrief is uit!

Klik op het plaatje om de nieuwsbrief te openen.                      
Lees meer...
Bekijk meer

Bestuur

Jan Willem Spronk
Voorzitter
Dick Hup
Penningmeester
Klasien Leegsma
Secretaris
Eildert Delger
Bestuurslid / Marktcommissie
Ruben Wensink
Bestuurslid